Sunday, 22 October, 2017

Udhëheqja

Afrore Lila, Master e Udhëheqjes në Arsim
Drejtoreshë
afrore@mileniumi3.net
c
Fitore Hoxha, Profesoreshë e Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Zëvendës – drejtoreshë
Udhëheqëse e departamentit të Gjuhëve të Huaja
fitore@mileniumi3.net
c
Agron Gashi
Udhëheqës i departamentit të Shkencave Humane
agron@mileniumi3.net
c
Merita Berisha
Udhëheqëse e departamentit të Shkencave të Natyrës
merita@mileniumi3.net
c
Yllnora Limani- Gashi
Udhëheqëse e departamentit të Shakthtësive
yllnora@mileniumi3.net
c
Vllaznim Balidemaj
Udhëheqës i departamentit të Ciklit Fillor
vllaznim@mileniumi3.net
c
Alida Thaçi
Udhëheqëse e departamentit të Ciklit Fillor
alida@mileniumi3.net