ORARI

E Hënë - E Premte

08:00-16:00

KONTAKT

+38344260606

+38338244258

ADRESA

Rr. "Sokol Sopi", nr. 107

Matiçan, 10000 Prishtinë, Kosovë

Për ne

njihuni me stafin

Këshilli Drejtues i Shkollës

Petrit Tahiri

U.D Drejtor ekzekutiv i KEC- Kryesues

Eda Vula

Eksperte e Edukimit – Anëtare

Violeta Arifi Krasniqi

Kryesuese e Këshillit të Prindërve – Anëtare

Nora Tafarshiku

Drejtoreshë e Administratës e KEC – Anëtare

Vllaznim Balidemaj

Mësimdhënës – Anëtar

Udhëheqja

Afrore Lila

Drejtoreshë
Master i Edukimit- Udhëheqja në Arsim-PhD
afrore@mileniumi3.net

Fitore Hoxha Salihu

Zëvendës Drejtoreshë
Profesoreshë – Gjuhë dhe Letërsi Angleze
fitore@mileniumi3.net

Alketa Hasani

Udhëheqëse e Departamentit të Shkencave Humane
Profesoreshë e Historisë dhe Gjeografisë
alketa.hasani@mileniumi3.net

Merita Berisha

Udhëheqëse e Departamentit të Shkencave të Natyrës
Profesoreshë e Fizikës; Master-Menaxhment Gjeneral Internacional
merita@mileniumi3.net

Yllnora Limani – Gashi

Udhëheqëse e Departamentit të Shkathtësive
Master i Solo Këndimit
yllnora@mileniumi3.net

Vllaznim Balidemaj

Udhëheqës i Departamentit të Ciklit Fillor
Master i Edukimit – PhD Candidate
vllaznim@mileniumi3.net

Alida Thaçi

Udhëheqëse e Departamentit të Ciklit Fillor
Profesoreshë e Mësimit Klasor
alida@mileniumi3.net

Mësimdhënësit

Alida Thaçi

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Profesoreshë e Mësimit Klasor
Klasa: I-1
alida@mileniumi3.net

Fitore Sopa

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Baçelor i Edukimit – Programi Fillor
Klasa: I-2
fitore.sopa@mileniumi3.net

Bardha Buleshkaj

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Baçelor i Edukimit – Programi Fillor
Klasa: I-3
bardha.buleshkaj@mileniumi3.net

Malvesa Imeri

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Klasa: I-4
malvesa.imeri@mileniumi3.net

Jetmira Xërxa

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Master i Edukimit – Mësimdhënie dhe Kurrikulë
Klasa: II-1
jetmira@mileniumi3.net

Njomza Kelmendi Jasiqi

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Master i Edukimit – Mësimdhënie dhe Kurrikulë
Klasa: II-2
njomza@mileniumi3.net

Arlinda Idrizi

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Baçelor i Edukimit – Programi Fillor
Klasa: II-3
arlinda.idrizi@mileniumi3.net

Vjosa Ademaj

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Baçelor i Edukimit – Programi Fillor
Klasa: II-4
vjosa.ademaj@mileniumi3.net

Lirika Bërdynaj Syla

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Master i Edukimit-Mësimdhënie dhe Kurrikulë – PhD Candidate
Klasa III-1
lirika@mileniumi3.net

Miranda Stavileci

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Master i Pedagogjisë- Menaxhim në Arsim
Klasa III-2
miranda@mileniumi3.net

Adelina Çitaku

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Master i Edukimit-Mësimdhënie dhe Kurrikulë
Klasa: III-3
adelina.citaku@mileniumi3.net

Lirije Belegu Gashi

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Baçelor i Edukimit -Programi Fillor
Klasa IV-1
lirije@mileniumi3.net

Sevil Haxhija Jaha

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Baçelor i Edukimit -Programi Fillor
Klasa: IV-2
sevil.haxhija@mileniumi3.net

Bleona Laha

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Baçelor i Edukimit – Programi Fillor
Klasa: V-1
bleona.laha@mileniumi3.net

Vllaznim Balidemaj

Mësimdhënës i Mësimit Klasor
Master i Edukimit-PhD Candidate
Klasa: V-2
vllaznim@mileniumi3.net

Kaltrina Berisha

Ndihmës mësuese
Baçelor i Edukimit-Programi Fillor
kaltrina.berisha@mileniumi3.net

Gentiana Lajqi

Ndihmës mësuese
Baçelor i Edukimit – Programi Fillor
gentiane.lajqi@mileniumi3.net

Janina Xërxa

Ndihmës mësuese
Master i Shkencave të Kimisë
janina.xerxa@mileniumi3.net

Dije Shatri

Ndihmës mësuese
dije.shatri@mileniumi3.net

Vlora Mehmedi

Mësimdhënëse e Mësimit Klasor
Profesoreshë e Pedagogjisë; Master i Shkencave Pedagogjike
Klasa V-3
vlora@mileniumi3.net

Agron Gashi

Mësimdhënës i Gjuhës dhe Letërsisë Shqipe
PhD. Letërsi dhe Studime Letrare
Klasat: X, XI, XII
agron@mileniumi3.net

Shpresa Rama

Mësimdhënëse e Gjuhës dhe Letërsisë Shqipe
Baçelor i programit Gjuhë dhe Letërsi Shqipe
Klasat: VII,VIII
shpresa.rama@mileniumi3.net

Violeta Pllana Elezi

Mësimdhënëse e Gjuhës dhe Letërsisë Shqipe
Master i Shkencave Filologjike – PhD Candidate
Klasat: VI dhe IX
violeta@mileniumi3.net

Indira Ibrani

Mësimdhënëse e Gjuhës Angleze
Profesoreshë e Gjuhës Angleze
Prime Time 1, 2/1
indira@mileniumi3.net

Hana Selmani

Mësimdhënëse e Gjuhës Angleze
Profesoreshë e Gjuhës Angleze
Klasat: V, C-1/2, C-2, PA
hana@mileniumi3.net

Lisjeta Thaqi Jashari

Mësimdhënëse e Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Master i Shkencave Filologjike – PhD Candidate
Klasa: I-3 / Prime Time 3/2, 3/3
lisjeta.thaqi@mileniumi3.net

Donika Idrizaj

Mësimdhënëse e Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Master i Shkencave Filologjike
Klasat: I-4, IV / Prime Time 2/2, 3/1,B1
donika.idrizaj@mileniumi3.net

Lumturije Bardhaj

Mësimdhënëse e Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Baçelor i Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Klasat: III / Prime Time 4, 5, B2
lumturije@mileniumi3.net

Arbnora Metaj Reçica

Mësimdhënëse e Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Baçelor i Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Klasat: I-1, I-2, II / Prime Time 2/3
arbnora.reqica@mileniumi3.net

Nerxhivane Haziri Gjukaj

Mësimdhënëse e Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Baçelor i Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Niveli: C1
n.hazirigjukaj@mileniumi3.net

Valbona Prekorogja

Mësimdhënëse e Gjuhës Gjermane
Baçelor i Gjuhës dhe Letërsisë Gjermane
Klasat: II-2, II-3, II-4, III-1, III-2, VI-1, VII-1
valbona@mileniumi3.net

Albana Selmani

Mësimdhënëse e Gjuhës Gjermane
Baçelor i Gjuhës dhe Letërsisë Gjermane
Klasat: I-1, I-2, I-3, II-1, II-2, II-3, IV-1, IV-2, V-1
albana.selmani@mileniumi3.net

Endrit Rizanaj

Mësimdhënës i Matematikës
Baçelor i Matematikes së Përgjithshme
Klasat: V-3,VI-1, VI-2, IX-1
endrit.rizanaj@mileniumi3.net

Teuta Mehmeti

Mësimdhënëse e Matematikës
Baçelor i Matematikës
Klasat: X-1, X-2, XI-1, XI-2, XII-1, XII-2
teuta.mehmeti@mileniumi3.net

Jeta Kingji

Mësimdhënëse e Matematikës
Master i Edukimit-Mësimdhënie dhe Kurrikulë-PhD Candidate
Klasat: VII-1,VII-2,VIII-1,VIII-2
jeta.kingji@mileniumi3.net

Arta Shala

Mësimdhënëse e Biologjisë
Master i Shkencave të Biologjisë
Klasat: VII-1,VII-2, VIII-1, VIII-2, IX-1,X-1, X-1 X-2, XI-2, XI-1, XII-1
arta@mileniumi3.net

Besa Brahimi

Mësimdhënëse e Biologjisë/Shoqëria dhe Natyra
Inxhiniere e Biologjisë; Master i Teknologjisë Ushqimore
Klasat: III-1,III-2, III-3,VI-1, VI-2
besa.brahimi@mileniumi3.net

Shpëtim Kastrati

Mësimdhënës i Kimisë
Master i Kimisë-PhD Candidate
Klasat: VII-1, VII-2, VIII-1,VIII-2, IX-1, IX-2, X-1, X-2, XI-1, XI-2, XII-1, XII-2
shpetim@mileniumi3.net

Merita Berisha

Mësimdhënëse e Fizikës
Profesoreshë e Fizikës; Master -Menaxhment Gjeneral Internacional
Klasat VI-1, VI-2, VII-1,VII-2, IX-1, X-1, X-2, XI-1,XII-1
merita@mileniumi3.net

Lulzim Thaçi

Mësimdhënës i fizikës dhe astronomisë
Master i shkencave të Fizikës, PhD Candidate
Klasat VIII-1, VIII-2, X-1, X-2,XII-1
lulzim.thaci@mileniumi3.net

Petrit Kallaba

Mësimdhënës i TIK
Baçelor i Teknologjisë Informative
Klasat VII-1, VII-2, VIII-1, VIII-2, IX-1, X-1, X-2, XI-1, XI-2
petrit.kallaba@mileniumi3.net

Rrezarta Xhaferi

Mësimdhënëse e TIK
Master i Shkencave-Biznes, Menaxhment dhe Teknologji
Klasat: XI-1,XII-1,XII-2
rrezarta.xhaferi@mileniumi3.net

Alketa Hasani

Mësimdhënëse e Historisë dhe Gjeografisë
Prof. e Historisë dhe Gjeografisë
Klasat: VI, VII, VIII, IX, X, XI
alketa.hasani@mileniumi3.net

Genc Dervishi

Mësimdhënës i Gjeografisë
Master i Shkencave të Gjeografisë
Klasat VIII-1,IX-1, X-1,X-2, XI-1,XI-2,XII-1
genc@mileniumi3.net

Zymryte Avdiu

Mësimdhënëse e Gjeografisë
Profesoreshë e Gjeografisë
Klasat: VI-VIII
zymryte@mileniumi3.net

Lumnie Behrami Aliu

Mësimdhënëse e Edukatës Qytetare
Master i Pedagogjisë
Klasat VI – XI
lumnie.behrami@mileniumi3.net

Yllnora Gashi

Mësimdhënëse e Muzikës
Master i Solo Këndimit
Klasat: I-1, I-2, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI-2
yllnora@mileniumi3.net

Mirlinda Ramadani

Mësimdhënëse e Artit
Profesoreshë e Pikturës
Klasat: II-1, II-2, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI-2, XII-2
mirlinda@mileniumi3.net

Edona Cami Xhelili

Mësimdhënëse e Edukatës Fizike dhe Sporteve
Profesoreshë e Kulturës Fizike dhe Sporteve
Klasat: IV-1, IV-2, IV-3, V-1, V-2, V-3, VI-1, VI-2, VIII-1
edona@mileniumi3.net

Jugert Koçiasi

Mësimdhënës i Edukatës Fizike dhe Sporteve
Master profesional – Edukatë Fizike dhe Sportive
Klasat: VIII-2, X-1, X-2, XI-1, XI-2, XII-1, XII-2
jugert.kociasi@mileniumi3.net

Lekë Nikollbibaj

Mësimdhënës i Filozofisë
Master i Filozofisë – PhD Candidate
Klasa: XI
leke@mileniumi3.net

Vigan Behluli

Mësimdhënës i Psikologjisë
Specialist i Psikologjisë Klinike
vigan.behluli@mileniumi3.net

Egzon Rexhepi

Mësimdhënës i Sociologjisë
Master i Sociologjisë
egzon.rexhepi@mileniumi3.net

Florije Alickaj

Mësimdhënëse e Matematikës
Profesoreshë e Matematikës; Master i Mësimdhënies dhe Kurrikulës
Klasat: V-1, V-2
florije@mileniumi3.net

Besa Shala

Mësimdhënëse e Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Baçelor i Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
besa.shala@mileniumi3.net

Edmond Ramadani

Mësimdhënës i Gjuhës dhe Letërsisë Angleze
Profesor i Gjuhës Angleze
TOEFL
edmond.ramadani@mileniumi3.net

Administrata

Gëzim Hyseni

Udhëheqes i Administratës
ghyseni@mileniumi3.net

Nerxhivane Haziri Gjukaj

Psikologe
n.hazirigjukaj@mileniumi3.net

Rrezarta Xhaferi

Koordinatore për e-mësim
rrezarta.xhaferi@mileniumi3.net

Rreze Tetrica Muhaxhiri

Menaxhere për Marrëdhënie me Publikun dhe Organizim të Ngjarjeve
rreze.muhaxhiri@mileniumi3.net

Florije Kurshumliu

Asistente administrative
fkurshumliu@mileniumi3.net

Ylber Makolli

Menaxher i transportit dhe i stafit teknik
ylber@mileniumi3.net

Teuta Krasniqi

Bibliotekare
teuta@mileniumi3.net

Xhevahire Gashi

Arkëtare
xhevahire.gashi@mileniumi3.net

Fexhrije Shehu

Infermiere
fexhrije@mileniumi3.net

Merita Rexhaj

Asistente administrative
mrexhaj@mileniumi3.net

Besnik Maxhuni

IT Administrator
besnik.maxhuni@mileniumi3.net