ORARI

E Hënë - E Premte

08:00-16:00

KONTAKT

+38344260606

+38338244258

ADRESA

Rr. "Sokol Sopi", nr. 107

Matiçan, 10000 Prishtinë, Kosovë

Të gjithë besimtarëve myslimanë ua urojmë Festën e Fitër Bajramit!

Të gjithë besimtarëve myslimanë ua urojmë Festën e Fitër Bajramit!

Ju priftë shëndeti e mbarësia! Njëherit njoftojmë të gjithë nxënësit dhe prindërit e Shkollës se të hënën, më 25 maj, nuk do të mbahen orët mësimore në Zoom meqë është ditë pushimi në kalendarin shkollor. Megjithatë, mësimet do t’i gjeni në uebfaqen e Shkollës.