ORARI

E Hënë - E Premte

08:00-16:00

KONTAKT

+38344260606

+38338244258

ADRESA

Rr. "Sokol Sopi", nr. 107

Matiçan, 10000 Prishtinë, Kosovë

Njoftim

Njoftim

Njoftojmë të gjithë nxënësit dhe prindërit e Shkollës se nesër, më 20 prill, nuk do të mbahen takimet me nxënës në Zoom, për shkak se është ditë pushimi për nder të festës së Pashkëve Ortodokse.