ORARI

E Hënë - E Premte

08:00-16:00

KONTAKT

+38344260606

+38338244258

ADRESA

Rr. "Sokol Sopi", nr. 107

Matiçan, 10000 Prishtinë, Kosovë

Njoftim

Njoftim

Të nderuar prindër, Ju njoftojmë se të hënën, më 02.05.2016, sipas kalendarit të festave zyrtare të Republikës së Kosovës, nuk do të punohet për nder të Festës së Pashkëve Ortodokse dhe Ditës Ndërkombëtare të Punës. Me respekt, Shkolla “Mileniumi i Tretë”