ORARI

E Hënë - E Premte

08:00-16:00

KONTAKT

+38344260606

+38338244258

ADRESA

Rr. "Sokol Sopi", nr. 107

Matiçan, 10000 Prishtinë, Kosovë

Njoftim

Njoftim

Nxënës dhe Prindër të nderuar, Shpresojmë të keni pasur pushime të këndshme, dhe urojmë të ju prijë e mbara në këtë Vit të Ri. Ju informojmë se gjysmëvjetori i dytë fillon të martën, më 5 janar 2016, sipas orarit të rregullt të ardhjes në shkollë. Drejtoria e shkollë