ORARI

E Hënë - E Premte

08:00-16:00

KONTAKT

+38344260606

+38338244258

ADRESA

Rr. "Sokol Sopi", nr. 107

Matiçan, 10000 Prishtinë, Kosovë

Një yll mes yjeve – Arta Dobroshi

Një yll mes yjeve – Arta Dobroshi

Sot, në vazhdën e aktiviteteve për projektet në shkollën tonë, na u bashkua edhe aktorja me famë botërore, Arta Dobroshi. E mirësjellshme e shumë energjike, ajo e mbajti një takim shumë interesant me nxënësit tanë, ndërkaq që ata e pyesnin plot kureshtje për gjëra nga më të ndryshmet. Pas këtij takimi të mrekullueshëm, shpresojmë që edhe në mesin e nxënësve tanë të ketë edhe aktorë në të ardhmen. E falënderojmë shumë zonjën Arta për kohën dhe vullnetin e saj. Me dashuri, Klasat e dyta