ORARI

E Hënë - E Premte

08:00-16:00

KONTAKT

+38344260606

+38338244258

ADRESA

Rr. "Sokol Sopi", nr. 107

Matiçan, 10000 Prishtinë, Kosovë

Keka nga Klan Kosova

Keka nga Klan Kosova

Nxënësit e klasave të treta patën kënaqësinë të dëgjojnë një ligjëratë nga moderatori z. Kreshnik Berisha-Keka. Keka u tregoi nxënësve rreth profesionit të tij me mjaft kënaqësi. Gjatë bisedës ai ishte shumë atraktiv dhe fëmijët u kënaqën tej mase. Për një orë e gjysmë bashkëbisedim, nxënësit mësuan se të jesh i suksesshëm në një fushë si ajo e moderimit apo e gazetarisë, kërkon nga ju që të jeni së pari të sinqertë, të gjindshëm dhe të hareshëm me veten e pastaj edhe me të tjerët, sidomos kur gjendeni përpara kamerave televizive. Klasat e treta falënderojnë Kekën për ligjëratën e këndshme dhe atmosferën pozitive që solli tek ne. IMG_2642 IMG_2643 IMG_2652 IMG_2701