ORARI

E Hënë - E Premte

08:00-16:00

KONTAKT

+38344260606

+38338244258

ADRESA

Rr. "Sokol Sopi", nr. 107

Matiçan, 10000 Prishtinë, Kosovë

Bashkë kalojmë sfidat dhe korrim rezultate!

Bashkë kalojmë sfidat dhe korrim rezultate!

Urime dhe gëzuar Viti i Ri 2017 nga stafi i shkollës “Mileniumi i Tretë”! DSC_0008